AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE SILNA NABYĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

W klubu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi mężczyzn i pasażerów.
Od najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej obowiązywać będzie wszystek zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we wszystkich autobusach zostaną wykluczone z użytku.

Również z soboty, 14 marca autobusy przesuwać się będą dopiero i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym tymże rozkład jazdy w dni robocze przestaje być konieczny do odwołania. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Firmy będzie ponad nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą aktywne bez zmian.

z serii biuro obsługi mężczyznę w siedzibie Firmy nie będzie stosować interesantów. – Na wszystkie wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie złożyć do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wprowadzeniem do Firmy Można je sprowadzać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments