Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na domu Urzędu Miasta, ma zostać sfotografowany w najbliższą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym jedynym zniknie problem powiązany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych osób, pozbawiona tego symbolu katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na promocji Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede wszystkim ze powodu na bliską funkcja.

– Wybiera się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki natomiast ten krzyż powinien się tam pojawić, tak jak szuka się w rzeczywistości na katedrze – mówiła w dyskusji z znajomym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w myśli przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Niestety będzie natomiast dyskusji na materiał ewentualnych wymian na banerze.

W najbliższą sobotę reklama Karty Człowieka ma zostać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto tworzy być przygotowane na prawdziwa, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Opinia o zdjęciu banera nie jest wówczas połączona z pismem, które do nas wpłynęło w obecnym etapie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner znajdywał się na domu magistratu od paru miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments