KIEROWCA WYPADŁ Z DROGI I DACHOWAŁ

Kierowca wypadł z drogi i dachował

Kołobrzeg KRONIKA POLICYJNA z Kołobrzegu z powiatu

Powracamy do historie poważnego wypadku, do jakiego zdobyło w sobotę rano na odległości wojewódzkiej nr 162, niedaleko skrętu w perspektywę Drzonowa. BMW znacznie przekraczające prędkość nagrał policyjny rejestrator położony w radiowozie.

Kierowca wypadł z drogi i dachował

 

Warunki drogowe były wielkie. Jak słyszymy od policjantów, funkcjonariusz wybiera miejsce zatrzymania, które przede ludziom musi istnieć solidne.

Pierwsze takie, było już w samej miejscowości Bogusławiec, gdzie kierowca został nagrany przekraczając dozwoloną prędkość. Tak planowałem żyć to przystanek autobusowy. Jednak pracownicy z daleka zauważyli, że ten był zastawiony, dlatego kierowca BMW odjechał. Kiedy pojazd, za którym prowadzili na śliskiej nawierzchni po raz drugi rozpędził się do poważnej prędkości nie mogli dłużej czekać. Dali znać sygnałami aby zwolnił. Nosili go wyprzedzić i sprawić do bezpiecznego miejsca zatrzymania na parkingu na krańcu powiatu kołobrzeskiego, przy tzw. panderozie. Nie wiadomo czy kierowca nie usłyszał również nie zobaczył wezwania do rozwiązania. Ze sporą prędkością miał pokonywać zakręt, kiedy stracił panowanie nad pojazdem. Wtedy wypadł z linie po swojej lewej stronie, uderzył w drzewo i dachował.

W produkcie wypadku poważnie poszkodowany został 24-letni kierowca BMW. Jechał od Kołobrzegu do Trzebiatowa. Warunki drogowe tego dnia były niesprzyjające. Kierowcy pamiętajcie, aby widzieć na śliską nawierzchnię. Oblodzenie lub mokra jezdnia jest szczególnie niebezpieczna przy niskich temperaturach, zwłaszcza rano i po zmroku. Noga z gazu!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments