KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z centra nad Parsętą nie zwalniają tempa. W stary weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli wkład w urzędach „Battle of the Castle” tworzonych przez związek ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams układała się z czterech zawodników, z jakich każdy startował w następującej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła swoje energie w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody dawały się z czterech różnych konkurencji i finału dla najlepszych sześciu zawodników z konkretnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z którą przyszło się zmierzyć to trend (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Obecnie na wstępie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i każdy spośród nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to test siły, wytrzymałości i gimnastyki i form, czyli typowy CrossFit.

Do finału przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek spośród nich świetnie się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w końcu jednym punktem wywalczyła mieszkanie na podium i stanowiły wtedy dla niej liczby tego modelu zawody. Mikołaj Dorosz i dzięki świetnemu celowi zapewnił sobie powodzenie w prywatnej kategorii. Bezkonkurencyjny w niniejszych zawodach pokazałeś się Damian Świtliński , który zwycięstwo w „Battle of the Castle” zapewnił sobie także przed finałem. Kilkoro do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin przedstawił w silnie obsadzonej grupy wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments