Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych pisaliśmy na naszym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., ale wtedy już powstaje z akt procesowych i dodatkowo na to wskazywaliśmy już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet żeby nie zauważył, gdy nie wysłane smsy. – Przyszła taka reklama, że posiada koniec tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę wybierała to sama się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. To stara modna wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się teraz na poważnie, pod kątem morderstwa, zaprezentowało się, że ta informacja była bez sensu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, oraz do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, wydało się dziwne, że choćby z nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Zaprezentowało się, że faktycznie, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo oczywiście w których formach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast obecny właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko prezentuje na to, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem okażę się, że nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna okazała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, gdy je odwiedzili, jego inny klient pokazał, że kupował lokal z wszystkim wyposażeniem, i choćby z myślami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Płynęłoby z tego, że osoba wyjechała zagranicę, a choćby nie wzięła walizki i nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek z ostatnim prawdopodobnie posiadać Mariusz G. Tyle, że nie było obecne takie proste. Jego lokalizacja w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, toż nie pasowało. Co ciekawe, potem pokaże się, że Aneta D. przez pewien czas znajdowała się z Mariuszem G., choć jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi mówili, nie widzieli (Mariusz G. został przyłapany na dwa dni przed swoim ślubem z pozostałą osobą). Uważały ich oraz nowe osoby. Mieszkanie, która zamordowana osoba posiadała, było wynajmowane. Ona sama mieszkała w różnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że były jej nie widzieli, stąd te jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu jednej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby teraz wiadomo, że pracownicy są może na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich indywidualnych także jest wysoce skomplikowana. Więc ta rzecz tak długo była. Aneta D. została zamordowana we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak myśli chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments