Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W ubiegłym jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż produkt tego konkursu mógł być znaczniejszy. Goście przez prawie całą drugą połowę wykorzystywali w 10., a ponadto rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na wartość trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Była wtedy piąta wygrana Kotwicy z poziomu i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był spełniony ze zdobycia trzech punktów, to zaznaczał, iż w atrakcji jego składu brakowało skuteczności. – Już do przerwy winno być trzy do niczego, a potem dawało nam się łatwiej. Organizujemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że osiągamy te trzy elementy i wciąż istniejemy w walce. Jesteśmy teraz trzy miesiące, żeby dobrze skończyć się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Musimy lecz w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z sukcesem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie również pamięta sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, oraz jego rywalem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments