UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w zmaganiach w języku wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w bliskim Stargardzie a start w nim przyjęło 244 najlepszych młodych zapaśników z całego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Zgoda spośród nich zapisałem się Aleksander Polguj, który w jakości do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w finale pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący istniał także finał w wartości do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem niezwykle ważny z obecnych panów ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie dopiero na stresach lecz jeszcze na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam szansę że inne lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe końce nie dopiero na scenach kraju tylko również jednocześnie na matach Europy albo i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najszybszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments